cze 152014
 
meetIT

Meet IT to cykl spotkań organizowanych przez 3S dla menedżerów, specjalistów i sympatyków IT w firmach i instytucjach. Spotkania odbywają się od października 2012 roku. Partnerami organizacyjnymi są Polskie Towarzystwo Informatyczne oddział Górnośląski oraz nieformalna grupa IT Katowice skupiona wokół serwisu społecznościowego Goldenline.

16 czerwca odbyło się drugie spotkanie z cyklu Meet IT zorganizowane w Krakowie. Tematem było przetwarzanie danych wrażliwych w data center. W czasie spotkania miałem przyjemność przedstawić prezentację „Dane osobowe w data center – obowiązki klienta i obowiązki dostawcy”.
Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania dla Organizatorów za świetne przygotowanie imprezy, a dla Uczestników spotkania za aktywny udział w panelu dyskusyjnym i doskonałe, prowokujące dyskusję pytania.

Pozostałe prezentacje, których wysłuchaliśmy to:

  • „Dane wrażliwe w telemedycynie”, którą przedstawił Pan Jacek Kopeć z Silvermedia Sp. z o.o.,
  • „Dobre praktyki email marketingu”, którą przedstawił Pan Vladimir Mitiuszew z FreshMail Sp. z o.o.,
  • „Od audytu bezpieczeństwa IT do systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji”, którą przedstawił Przemysław Bańko, dyrektor ds. rozwoju systemów IT Probus Consulting i pełnomocnik ds. bezpieczeństwa Proximus.

Jestem przekonany, że znana w Katowicach impreza, na dobre zagości w kalendarzu krakowskich wydarzeń, których nie wolno opuścić.

Zdjęcia i prezentacje ze spotkania dostępne są na stronie Meet IT.

Jarosław Żabówka