O Nas

 
proInfoSec

Specjalizujemy się w zagadnieniach przetwarzania danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji. Naszymi Klientami są zarówno małe serwisy internetowe jak i duże zakłady przemysłowe.

Bez względu na rozmiar Twojej organizacji, niezależnie czy prowadzisz swój własny mały biznes, pracujesz w urzędzie, szkole, czy dużym przedsiębiorstwie, z pewnością w swojej działalności masz do czynienia z danymi osobowymi.
Czy masz czas się tym zajmować? Czy masz pewność, że o niczym nie zapomniałeś? A może lepiej nie zaprzątaj sobie głowy tymi problemami i zleć to profesjonalistom? Bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych, to nasza pasja. Z nami osiągniesz najlepsze wyniki.
Czy masz pewność, że Twoje dane są bezpieczne? A może możesz wydawać mniej na zabezpieczenie nieistotnych danych i przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze na zabezpieczenie najważniejszych dla Twojej organizacji informacji? Nie marnuj pieniędzy! Pozwól naszym ekspertom dobrać dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych są bardzo rozległymi dziedzinami wiedzy, a ich wdrażanie w organizacji wiąże się z wprowadzaniem dodatkowych zagrożeń. Jednak dzięki wsparciu naszych specjalistów, z sukcesem łączących wymagania ochrony danych osobowych, systemów informatycznych i biznesu, proces wdrażania tych rozwiązań, ma szansę w minimalnym stopniu zakłócić funkcjonowanie Twojej organizacji, a w przyszłości zapewni bezpieczeństwo jej funkcjonowania.

Nasze rozwiązania
Nasze referencje